Sevgili festival katılımcılarımız,

Sevgili festival katılımcılarımız,

19-20-21-22 Mayıs 2022 de 6. festivalimizi bömçed (BURHANİYE ÖĞRETMEN EVLERİ ÇEVRE KORUMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ) Pegasus bisiklet gurubu ve Burhaniye Belediyesi tarafından organize edilen festivalimizin, katılım ücreti 300 TL olacaktır. Katılım ücretine, kamp alanında konaklama, üç gün sabah kahvaltısı 3 öğün öğlen yemeği sürüş esnasında içecekler, ikramlar dahildir.

Hesap Bilgileri:

Ziraat Bankası Burhaniye Şubesi  

TR88 0001 0001 1112 0725 0950 01 IBAN nolu hesaba 

Alıcı hesap isminine BURHANİYE ÖĞRETMEN EVLERİ ÇEVRE KORUMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ  Yazarak açıklama kısmınada BAĞIŞ ve katılımcının ADI SOYADI yazılarak yollanmalıdır.

Kayıtlarımız 03.04.2022 pazartesi günü açılacak, 200 katılımcı sayısına ulaşınca kayıt kapanacaktır. İlk baharda hiç Burhaniye’ de yaşadınız mı? Burhaniye’ nin en güzel zamanı. Gelin hep birlikte yaşayalım. Bütün bisiklet sever dostları bekliyoruz.

Tur esnasında öncü, aratçı, yancı, motorize ekip, teknik destek aracı, süpürge aracımız, sağlık ekibi ve güvenlik ekipleri olarak hep sizlerle birlikte olacağız.

Kamp alanına 19/05/2022 tarihinden itibaren  giriş yapabilirsiniz.

BURHANİYE ÖĞRETMEN EVLERİ ÇEVRE KORUMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ.

8 Yorum

 1. AYHAN BALKAN

  15 NİSAN DA YAPTIĞIM EFT DE BAĞIŞ KISMINA ADIMI YAZMAMIŞIM AYHAN BALKAN OLACAK.BUNUN İÇİN BANA DÖNERMİSİNİZ. DAHA ADIM KESİN KAYITTA GÖRÜNMÜYORDA.ÖNEMLİ.EDİRNEDEN SELAMLAR.

 2. mustafa singör

  katılım ücreti 300 TL olacaktır. Katılım ücretine, kamp alanında konaklama, üç gün sabah kahvaltısı 3 öğün öğlen yemeği sürüş esnasında içecekler, ikramlar dahildir. DENILMEKTEDİR.
  BAŞKA BİR AYRINTIDA DA.
  Bisikletçi Dostlarımızdan Ricalarımız
  yazan bomcedkategorisi Genelaçık Yayımlanma tarihi25 Mart 2022

  Hazırladığımız kamp alanına katılımcılar kamp yetkilisinin göstereceği yere çadırlarını ve bisiklet park alanı içerisine bisikletlerini bırakmaları gerekmektedir.Hazırladığımız kamp alanına katılımcılar kamp yetkilisinin göstereceği yere çadırlarını ve bisiklet park alanı içerisine bisikletlerini bırakmaları gerekmektedir.

  Herkes kendi çadırını getirmekle yükümlüdür.

  Bütün yemekler katılım ücretine dahildir. DENİLMEKTEDİR.

  AKŞAM YEMEĞİ KATILIMCILARA MI AİTTİR. AÇIKLAYICI BİLGİ LÜTFEN…

 3. Uğur Tanılkan

  Festival forması dağıtılacak mı?

 4. Serdar Yılmazer

  Harici olarak katılabilir miyiz

 5. Sadece cumartesi ve pazar günü gelebiliriz O günler gelip sadece tura katılabilir miyiz

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir