home_biker_product1
Hızlı Kayıt Formu - 2018
28-29-30 Haz. / 1 Tem.

BÖMÇED - Festivallerimizle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  Etkinliğe nasıl katılabilirim?

Web sitemizden ön kayıt formu doldurmanız ve verilen hesap numarasına katılım bedelini yatırmanız gereklidir. Etkinliğimiz, sadece katılımcı listesini doldurmuş ve kayıt ücretini yatırmış katılımcılar içindir.

  Kaydımı yaptım, bundan sonra ne yapmalıyım?

Ön kayıt süreci tamamlandıktan sonra son kayıt günü için belirtilen sürede hesaba Etkinlik ücretini yatırılması gerekir. Katılım ücretini yatırmış ve organizasyon komitesi tarafından onaylanmış katılımcılar, web sitemizde katılımcı listesinde yer alırlar ve kayıt tamamlanmış olur.

  Etkinlik kitinin içeriği nedir?

1 adet forma, bisiklet plakaları ve cırtlar, program rehberi, festivale giriş bilekliği, yemek fişi.

  Kamp güvenli mi? Eşyalarımı bırakabilir miyim?

Evet, kamp alanında 24 saat güvenlik görevlileri bulunacaktır. Buna rağmen değerli eşyalarınızı kamp alanında bırakmayınız.

  Kampta elektrik var mı?

Evet, elektrik var. Ancak katılımcı sayısı sebebiyle priz sorunu yaşanabilir. Kendi çoklu prizinizi getirmenizde fayda var.

  Katılım ücretine neler dahildir ?

Festival katılımcıları; kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği,sürüş esnasında içecek, forma,kendi çadırınızda konaklama, kamp alanı imkanları,tekne turu, Rehber ve festival rotaları katılım ve gösterileri kapsar. Festivalimiz ambulans hizmeti ve tur boyunca lojistik destek (öncü ve artçıaraçlar) vermektedir.

  Etkinlik süresince parkurlar bisiklet için emniyetli mi ?

Sürüş boyunca sorumlu olduğu bölgeye göre emniyet veya jandarma bizimle olacak, yanında organisazyon görevliler yol güvenliği ve yönlendirmelerde görev alacaklardır.